Normal
Alternatif
 1. Yukarıdaki NORMAL indirme tuşunu tıklayarak Wordpack_v1_Setup.exe programını indiriniz ve çalıştırınız.
 2. İndirme işleminde problem yaşarsanız alternatif indirme tuşunu tıklayınız ve Wordpack_v1_Setup.rar arşiv dosyasını indirerek, içerisindeki setup dosyasını çalıştırınız.
 3. Windows 8 veya Windows 10 kullanıcısı iseniz, Smart Screen programı uyarı verecektir. Aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi
  Ek Bilgi yazısını ve sonrasında da Yine de Çalıştır tuşlarını tıklayınız.


 4. Bilgisayarınızda Kullanıcı Hesabı Denetimi açık ise aşağıdaki gibi bir uyarı alabilirsiniz. Evet seçeneğini tıklayarak bu adımı geçiniz. 5. Bundan sonraki işlemler standart kurulum işlemleridir. Sonraki, Kur, Tamam seçenekleriyle kurulumu tamamlayabilirsiniz.

  NOT : Kullanıcı Hesabı Denetiminiz açık ise bilgisayarınız her yeniden başlatıldığında Wordpack_Upgrade.Exe dosyası için yukarıdaki gibi bir uyarı verecektir.  Güncelleme işleminin sağlıklı çalışması için gerekli olan bu programı dilerseniz C:\Program Files\WordPack\ klasöründen silebilirsiniz.

  BİZ KURALIM : Dilerseniz Uzak Masaüstü programı olan TeamViewerburaya tıklayarak indirip kurabilir ve 0532.786 98 28 numaralı telefonu arayarak Wordpack programını bizim kurmamızı isteyebilirsiniz.

   

   

  1. Wordpack programını çalıştırarak, menüden Lisans bölümünü seçin,
  2. Lisans Numarasını belirtilen bölüme yazın veya kopyala/yapıştır yapın
  3. Aktivasyon Yap tuşuna basarak, aktivasyon işlemini gerçekleştirin.

  ÖNEMLİ UYARI : Lisans numarasının aynı anda iki farklı bilgisayara kurulması halinde sadece en son kurulum aktif olacaktır. Çoklu bilgisayarda kurulum denemeleri, lisans numaranızı kaybetmenize sebep olabilir.

   

   
    Copyright 2016, KaptanSoft Mesut Perçin